آجر نما نسوز جدید

در این سایت به معرفی انواع آجر نما، مشخصات و معرفی بهترین شرکت فروش و بهترین قیمت آجر نما پرداخته خواهد شد.

آجر نما نسوز جدید

در این سایت به معرفی انواع آجر نما، مشخصات و معرفی بهترین شرکت فروش و بهترین قیمت آجر نما پرداخته خواهد شد.

آجر نما نسوز جدید

آجر نما یکی از مصالح و متریال های پر استفاده در صنعت نماسازی و ساختمان می باشد. آجر نما دارای انواع مختلف آجر نسوز، آجر دکوراتیو، آجر قزاقی و... می باشد.

پیوندهای روزانه
 • ۰
 • ۰

ظرافت و جذابیت نمای ساختمان برای همگان بسیار مهم است اگر برای نماسازی ساختمان از مصالح مطلوبی استفاده نشود ظاهر ساختمان زننده خواهد بود یا بعد از مدتی ظرافت خود را از دست خواهد داد. آجر نما نسوز ساده یکی از مصالحی است که سال ها برای نماسازی مورد استفاده قرار گرفته است، انتخاب نوع با کیفیت این محصول در شکل نهایی نمای ساختمان بسیار با اهمیت است.

در انجام کارهای ساختمانی کیفیت مصالح حرف اول را می زند به هر اندازه که کیفیت مصالح بکار رفته در ساختمان بالا باشد ارزش، استحکام و زیبایی ساختمان نیز بالا خواهد رفت. گاها در برخی از ساختمان ها که کلی برای ساخت آن هزینه شده است وجود نوعی مصالح بی کیفیت کل ساختمان را زیر سوال می برد. حال اگر این محصول بی کیفیت در نمای بیرونی ساختمان بکار رفته باشد اثر منفی آن بر روی کار چند برابر خواهد بود. یکی از مصالحی که برای نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرد آجر نما نسوز ساده است این محصول به هر اندازه که باکیفیت باشد نمای شیک تر و منظم تر را در ساختمان ها ایجاد خواهد شد.

نمای ساختمان آجری و بتن اکسپوز

آجر نسوز مرغوب باید چه ویژگی های داشته باشد؟

 • سایز دقیق: سایز دقیق آجرنما نسوز ساده در کار بسیار با اهمیت است اگر اندازه ابعاد آجرها یکی نباشد کیفیت کار پایین خواهد آمد. همچنین باید زاویه های آجر کاملا 90 درجه باشد اگر اندازه و زاویه ها دقیق نباشند آجرها به صورت منظم در کنار هم قرار نخواهند گرفت.
 • عدم شکستگی: آجر نما نسوز ساده از لحاظ ظاهری باید کاملا سالم و در آن ترک یا خوردگی وجود نداشته باشد.
 • رنگ یکنواخت: رنگ آجرهای که برای یک نما استفاده می شود باید یک رنگ و در میان آجرها تغییر رنگ مشاهده نشود.
 • مواد اولیه مرغوب: خاک رس باید فاقد مواد شیمیایی و نمک مضر باشد. کیفیت مواد اولیه در تهیه آجر نما نسوز ساده بسیار تاثیرگذار است و بعد از مدت ها استفاده میزان شوره زدگی و خوردگی آن پایین خواهد آمد.
 • جذب آب پایین: آجر مرغوب باید در برابر جذب آب مقاوم باشد و میزان جذب آب آن پایین تر از ده درصد باشد.
 • مقاوم در برابر نور خورشید: به دلیل اینکه آجر نسوز در نمای ساختمان بکار برده می شود و در ساعات زیادی از طول روز نور خورشید بر آن می تابد باید در برابر نور خورشید رنگ آن ثابت باشد و تغییر رنگ ندهد.
 • مقاوم در برابر ضربه: ممکن است در مدت زمان استفاده از آجر بر روی نمای ساختمان فشار و ضربه هایی به دلایل گوناگون بر آن وارد شود به همین دلیل آجر نما نسوز ساده باید مقاومت لازم را در برابر ضربه و فشار داشته باشد.

برای تست اینکه آجر شوره می زند یا نه، نمونه ای از شرکت تولید کننده دریافت کنید آن را به مدت 24 ساعت داخل آب بیندازید اگر بعد از این زمان در حد 10 درصد شوره زدگی داشت قابل قبول است و نشان از کیفیت بالای آن دارد اما اگر شوره زدگی بیش از 20 درصد شد نشان از کیفیت پایین آجر است.

آجر نسوز

خرید بهترین آجر نما نسوز ساده را از کجا انجام دهیم؟

خرید مصالح ساختمانی بدون واسطه همیشه مقرون به صرفه و قابل اطمینان بوده است به همین دلیل اگر قصد خرید آجر نما نسوز ساده را دارید آجر  نسوز را مستقیم از شرکت هایی خریداری کنید که این محصول را تولید می کنند و سابقه و دانش کافی را در این زمینه دارا هستند.

برخی از تولیدکنندگان مصالح ساختمانی، کیفیت و قیمت محصول تولیدی خود را برای مشتری تضمین می کنند. این بارزترین ویژگی فروش محصولات مرغوب است. گروه صنعتی امیران نما با اخذ استانداردهای ملی و بین المللی جهت اطمینان مشتریان در صورت عدم کیفیت محصول و نارضایتی مشتری برگشت محصول را قبول می کند که این بالاترین تعهد و تضمین کیفیت محصول محسوب خواهد شد.

تعهد تحویل به موقع کالا بسیار با اهمیت است. خرید کالا از شرکت هایی که نسبت به خواسته مشتریان تعهد ندارند دردسرساز است و این شرکت ها نسبت به کیفیت محصول نیز تعهدی ندارند. برای خرید آجر نما نسوز ساده و سایر محصولات مرتبط کارخانه هایی را انتخاب کنید که از دستگاه های بروز و پیشرفته بهره می برند.

قیمت آجر نما نسوز ساده

آجر نما نیز به مانند سایر محصولات ساختمانی که تولید می شوند دارای درجه بندی هستند و تعیین قیمت آن بر اساس درجه بندی و کیفیت آن خواهد بود. در چند سال اخیر به دلیل نوسانات قیمت در مصالح ساختمانی و هزینه های تولید، قیمت آجر نما نسوز ساده نیز دستخوش تغییرات زیادی بوده است و بر اساس نوسانات اقتصادی بازار قیمت این محصول نیز بالا و پایین خواهد شد.

کیفیت مواد اولیه بیشترین تاثیر را در قیمت آجر نسوز دارد، بالا بودن کیفیت مواد اولیه و ترکیب درصد مواد معدنی هم بر کیفیت نهایی محصول و هم قیمت آن نیز تاثیرگذار خواهد بود. اینکه در کجا آجر خرید کنید و هزینه حمل و نقل آن چگونه باشد در قیمت آجر بی تاثیر نخواهد بود.

موضوع بسته بندی آجر نما نیز بر روی قیمت آن موثر است. نوع بسته بندی و کیفیت آن در قیمت نهایی محصول تاثیر مستقیمی دارد. شما می توانید برای گرفتن استعلام قیمت آجر نما نسوز ساده با کارشناسان بخش فروش تماس بگیرید.

نمای آجری

آجر نسوز در کجاها مورد استفاده قرار می گیرد؟

 • نمای ساختمان: آجر نسوز یکی از متریال های مناسب و محبوب برای نمای ساختمان در شرایط آب و هوایی مختلف است. آجر نما نسوز ساده در عین سادگی ظرافت خاصی را به ساختمان می بخشد. آجر نسوز به دلیل مزایای فراوانی که دارد در نمای ساختمان های مسکونی، اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.
 • دکوراسیون داخلی: به دلیل تنوع رنگی که آجرهای نسوز دارند در بسیاری از مواقع مورد پسند طراحان برای طراحی شومینه، دیوار پشت تلویزیون و دیوار آشپزخانه قرار می گیرد. افرادی که به سبک های خاصی در طراحی علاقمند هستند از آجر نسوز در دکوراسیون داخلی استفاده می کنند.

در اکثر نقاط و جای که تمایل داشته باشید می توانید از آجر نما نسوز استفاده کنید تنها جای که برای استفاده از آجر نسوز مناسب نیست استخر آب یا حوض است. آجر نسوز برای نمای بسیاری از مکان ها مانند برج ها، فروشگاه ها، ویلاها، مجتمع های مسکونی، ساختمان های تجاری و ساختمان های اداری مورد استفاده و استقبال قرار گرفته است.

نمای ساختمان با آجر نسوز

انواع آجر نمای نسوز

 • آجر نسوز آلومینیومی
 • آجر نسوز سیلیسی
 • آجر نسوز قلیایی
 • کاربیدهای سیلیکون

چرا باید از آجرهای نسوز استفاده کنیم؟

این نوع آجرها به دلیل اینکه از مواد معدنی ساخته می شوند دوستدار طبیعت و محیط زیست هستند. آجرهای نسوز به دلیل دوام بالایی که دارند زیاد عمر می کنند و به راحتی از بین نمی روند. اگر هم از بین رفتن قابل بازیافت و مقاومت آجر نسوز در برابر حرارت بالا بسیار زیاد است.

آجرهای نسوز نما به عنوان یک عایق مناسب عمل می کنند و از اتلاف انرژی جلوگیری خواهند کرد به همین دلیل است در بسیاری از ساختمان های بزرگ اداری و تجاری از این محصول در نما استفاده می کنند.

نیاز به نگهداری ندارد و سال ها بر روی نمای ساختمان باقی خواهد ماند و تغییر رنگ نخواهد داد. آجر نما نسوز ساده ترکیب پذیری خوبی با سایر متریال ها دارد این محصول در نمای ساختمان با سنگ و شیشه به زیبایی ترکیب خواهد شد.

یکی از معایبی که استفاده از آجر نما نسوز وجود داشت وزن سنگین آن نسبت به برخی از متریال های دیگر برای نمای ساختمان بود. امروزه به لطف پیشرفت دستگاه ها و تغییر روش های تولید، این نوع آجرها نیز در وزن سبک تر تولید می شوند و اکنون شاهد استفاده از آن در ساختمان های بلند هستیم.

 

نمای ساختمان

با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد خرید محصول با کیفیت ساختمانی از دغدغه های کارفرماها است. همانطور که گفته شد درجه بندی آجر در قیمت نهایی آن تاثیرگذار است. آجرهای نسوز دارای درجه بندی هستند که در ادامه به آن اشاره خواهد شد.

 • آجر درجه یک: آجر نما درجه یک ابعاد و اندازه استانداردی دارد، رنگ یکنواخت و بافت منظمی دارد. آجر نسوز با این درجه از کیفیت در هنگام برخورد با آجر مشابه صدای فلزی دارد.
 • آجر درجه دو: اندازه استانداردی ندارد، کمی بیشتر پخت شده اما قابل قبول است .
 • آجر درجه سه: کمی بیش از حد سوخته، رنگ و سایز آن منظم نیست.
     • ۰۰/۱۰/۰۷
     • میلاد علی پور

     آجر نسوز

     آجر نما

     نظرات (۰)

     هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

     ارسال نظر

     ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
     شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
     <b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
     تجدید کد امنیتی